OCENĚNÍ VÝROBCI 13. ROČNÍKU SOUTĚŽE CHUTNÁ HEZKY. JIHOČESKY

OCENĚNÍ VÝROBCI 13. ROČNÍKU SOUTĚŽE CHUTNÁ HEZKY. JIHOČESKY

V pátek 26.4.2019 na českobudějovickém výstavišti v rámci veletrhů Travel & Gastro fest byli slavnostně vyhlášeni vítězové 13. ročníku   soutěže Chutná hezky. Jihočesky.  

Přehled oceněných výrobců a jejich výrobků.

CHUTNÁ HEZKY. JIHOČESKY  2019
Kategorie Umístění Výrobek Firma 
    zvláštní cena poroty Škvařené vepřové sádlo Jihočeská masna, s.r.o.
I. Masné výrobky tepelně opracované 3. místo KONGO klobása z ryb TILAPIA s.r.o.
2. místo Vorařské výpečky Mauz - výroba s.r.o.
1. místo PAŠTIKA delikátní z jelenů a daňků z farmového chovu DOBRÉ ČASY Mgr. Vlasta Elmerová
II. Masné výrobky trvanlivé 2. místo "Dobrá" klobása  Mauz - výroba s.r.o.
1. místo Jihočeské jerky - Hovězí zahradní bylinky Corax Trading s.r.o.
III. Sýry, včetně tvarohu 3. místo Kozí pastevecný sýr uzený Rodinná farma Výrov s.r.o.
2. místo Ovčí Bača sýr uzený na buku STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.
1. místo POPELÁK Jan Bareš, Kozín Na Samotách
IV. Mléčné výrobky ostatní 3. místo Čokoládový jogurt Jaroslav Auský
IV. Mléčné výrobky ostatní 2. místo Kozí kefír Rodinná farma Výrov s.r.o.
IV. Mléčné výrobky ostatní 1. místo Ovčí jogurt borůvkový STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o.
V.  Pekařské výrobky 3. místo Bio Pšeničnožitný chleba Chleba se solí s.r.o.
Pekařské výrobky 3. místo Vícezrnný chléb POLANSKÝCH, s.r.o.
2. místo Jsem Jihočech PENAM a.s.
2. místo Chléb Dačický žitný 1 200 g Dačická pekárna s.r.o.
1. místo Žitná placka Pekařství MPM s.r.o.
VI. Pekařské výrobky sladké 3. místo Dačický koláček s náplní 80 g Dačická pekárna s.r.o.
2. místo Srnínská bublina s makovou náplní  KIII, spol. s r.o.
1. místo Staročeský žitný perník Pekařství Zliv, s.r.o.
VII. Cukrářské výrobky 3. místo RAW Marokánka Mgr. Lenka Kočová
3. místo Medová kolečka Kristýna Stluková
2. místo Kardinálovy řezy - bezlepkové LUCA TRANS, s.r.o. - provozovna Kremrolka
1. místo Bezlepkový minizákusek Čokoládový s likérem Kap Café s.r.o.
VIII. Alkoholické nápoje 3. místo Cider Bubák chmelený Karel Gregora
2. místo Baron Hildprant ze zralých hrušek  Liqui B Zámecký lihovar Blatná s.r.o.
1. místo Borovanské borůvkové classic 3017 Central European Wine Cellars s.r.o.
IX. Ovoce, zelenina, nealkoholické nápoje 3. místo Roudenka Zemědělský podnik Malše a.s.
2. místo Džem z Mazelova - Horké lesní ovoce D22:D38 Ljuba Nečunajeva
1. místo Lhenická ovocná šťáva Jablko - Hruška 100% Karel Gregora
Zvláštní cena poroty Hloh peřenoklanný - čaj Ing. Karel Tůma
X. Ostatní 3. místo Českokrumlovský karamel od Vaška s levandulí Karamelový sen s.r.o.
3. místo Puding pohár POLANSKÝCH, s.r.o.
2. místo RYBÍ SALÁT v majonéze "KAPR OBECNÝ" TILAPIA s.r.o.
1. místo CAJETA - KOZÍ MLÉČNÝ KARAMEL Jan Bareš
XI. Pivo 3. místo BLATENSKÝ KOHOUT SVĚTLÝ LEŽÁK  Liqui B Zámecký lihovar Blatná s.r.o.
2. místo Kněžská K11 polotmavá PRECIS HOLDING s.r.o.
1. místo Hulvát 12 Jan Záhorka
XII. Med 2. místo Med medovicový František Vostoupal
1. místo Med květový - lipový Ing. Jiří Šika

 

Zdroj: RAK JK